قوانین و سیاست ها

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات بیمه وستا

قوانین و مقررات بیمه وستا

 بخش نخست : مقدمه

با تشکر از حسن اعتماد شما در انتخاب فروشگاه آنلاین بیمه وستا

ما برآنیم تا کاری کنیم شما بی هیچ دغدغه ای به استقبال آینده بروید . در این راستا لازم است مواردی را مرور نماییم تا در این امر خللی وارد نباشد .

ورود شما به عنوان کاربر به وب‌سایت فروشگاه آنلاین بیمه وستا و استفاده ازخدمات آن به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آنها می‌باشد. شرایط و قوانین ما کاملا بر اساس شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هر گونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمایید.

 

بخش دوم : تعاریف و اصطلاحات عمومی

 • مشتری ،کاربر ،خریدار ،بیمه گذار:

 • به هر شخص حقیقی یا حقوقی که با ورود به وب‌سایت فروشگاه آنلاین بیمه وستا نوع بیمه خود را انتخاب و با وارد کردن مشخصات ،اقدام به ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی نماید و متعهد به پرداخت حق بیمه شود ، گفته می شود.

 

 • بیمه گر یا نماینده بیمه:

   به شرکت بیمه طرف قرارداد با فروشگاه آنلاین بیمه وستا که متعهد به ارائه ی خدمات و محصولات بیمه ای هستند و مشخصات آن در بيمه نامه قـيد شده و جبـران خسارات و پرداخت غرامات ناشي از حوادث احتمالي طبق شرايط مقــرر در بيمه نامه را به عهده مي‌گيرد ، گفته می شود. این شرکت بیمه دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد و صلاحیت آن بصورت منظم توسط ما مورد استعلام قرار می گیرد.

 

 • بیمه شده :

  به هر شخص حقیقی یا حقوقی یا شی که توسط این سایت برای آن خدمات بیمه خریداری شده است.
 • محصول :

  به هرگونه خدمتی اعم از بیمه نامه، مشاوره و... اطلاق می شود که از وب‌سایت فروشگاه آنلاین بیمه وستا توسط کاربر خریداری شده و در ازای آن وجهی دریافت شده است.

 

بخش پایانی : شرایط اختصاصی

 1. محصولات ارائه شده در وب‌سایت فروشگاه آنلاین بیمه وستا منحصرا انواع خدمات بیمه ای می باشد و هیچ گونه کالای فیزیکی در آن بفروش نمی رسد .لازم به ذکر است تمامی بیمه نامه ها تابع شرایط عمومی و اختصاصی بیمه نامه صادره توسط شرکت بیمه است که به تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده است و وب سایت ما هیچ گونه دخل و تصرفی در شرایط آن ندارد. لازم به ذکر است ما مدافع تمام قد حقوق مشتریان خود خواهیم بود و تمام تلاش ما این است که بهترین شرایط صدور بیمه نامه را برای شما فراهم کنیم.
 2. همچنین تمامی قیمت‌های ارائه شده در سامانه از طرف شرکت بیمه اعلام می‌شود و فروشگاه آنلاین بیمه وستا اجازه هیچ گونه تغییری در قیمت ها ندارد. ولی خبر خوش آن است که ما همیشه محصولات خود را با تخفیف های باورنکردنی به فروش می رسانیم که متعاقبا به اطلاع کاربر خواهد رسید. از آنجا که محصولات ارائه شده ما وابسته به شرکت‌های بیمه می‌باشد، انصراف از دریافت بیمه‌نامه منوط به قوانین داخلی شرکت صادرکننده‌ی بیمه می‌باشد.
 3. تمام درخواستهای خرید بیمه که در ساعات اداری به سامانه ارسال شوند را طی همان روز بررسی و بیمه نامه صادر خواهد شد .چنانچه درخواستی خارج از ساعات اداری به وب‌سایت فروشگاه آنلاین بیمه وستا ارسال شود، در اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست ،فورا پیگیری خواهد شد. رضایت شما سرلوحه کار ماست و زمان شما برای ما بسیار ارزشمند است. لازم به ذکر است ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 21  و پنجشنبه از ساعت 8 تا 21 ، حتی جمعه ها و تعطیلات رسمی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
 4. با توجه به اینکه فروشگاه آنلاین بیمه وستا صرفا یک سامانه آنلاین برای صدور انواع بیمه نامه و خدمات بیمه‌ای است، لذا مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح برای صدور بیمه نامه بر عهده کاربر است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباهِ وی در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباهِ بیمه نامه و در نتیجه ضرر و زیان کاربر یا بیمه وستا شود، بر عهده کاربر است. در فروش تلفنی، در صورتی که کاربر اطلاعات را به صورت صحیح ارائه کند اما اگر فروشگاه آنلاین بیمه وستا در ورود اطلاعات وی دچار اشتباه شود، مسئولیت آن با ما خواهد بود. در این صورت، کاربر باید ظرف 48 ساعت اشتباه صورت گرفته در ورود اطلاعات به بیمه نامه را از طریق راه های ارتباطی به اطلاع ما برساند و درخواست اصلاح بیمه نامه و صدور الحاقیه را بنماید. در صورتی که کاربر ظرف 48 ساعت اقدام به اصلاح ننماید مسئولیت از فروشگاه آنلاین بیمه وستا سلب و به وی منتقل خواهد شد.

 

شرایط کاربر

کاربر موظف است جهت نهایی نمودن سفارش، مبلغ بیمه‌نامه شخص ثالث را از طریق درگاه پرداخت درون سایت www.vestabime.com به صورت آنلاین پرداخت نماید. چنانچه امکان پرداخت پس از بازدید وجود داشته باشد، در هنگام ثبت درخواست به اطلاع مشتری می‌رسد و در این صورت نهایی نمودن درخواست منوط به پرداخت آنلاین نمی‌باشد.

کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود وارد نمایند و در این صورت تحویل گیرنده هنگام دریافت می‌بایست کارت شناسایی ارائه نماید. لازم به ذکر است  تحویل سفارش در مکان‌هایی که دارای آدرس مشخص نمی‌باشد، همانند اماکن عمومی، امکان پذیر نخواهد بود. به استثناء افرادی که به صورت ثابت در آن محل مشغول فعالیت رسمی باشند. (به عنوان مثال کارمندان ادارات)

تمامی بیمه نامه های صادر شده در  فروشگاه آنلاین بیمه وستا، کاملاً مطابق با درخواست مشتری صادر می شود. تمام مواردی که مشتری در هنگام خرید در سامانه وارد می نماید، از جمله سابقه ی عدم خسارت، سطح پوشش های مالی و جانی مورد درخواست، پوشش های جانبی تکمیلی بیمه نامه و دیگر موارد انتخابی، به عنوان درخواست قطعی مشتری تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب های انجام شده بر عهده ی مشتری می باشد.

کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه درخواستی مشتری هنوز صادر نشده باشد،  فروشگاه آنلاین بیمه وستا موظف است تمامی مبالغ پرداختی را به مشتری عودت دهد. در صورتی که بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد، بازپرداخت وجه وابسته به قبول شرکت بیمه جهت ابطال بیمه خواهد بود، در غیر این صورت بازپرداخت وجه مقدور نمی‌باشد.

 

حریم خصوصی و شخصی

یکی از اصول خدشه ناپذیر کاری ما حفظ اطلاعات و حریم شخصی شما خواهد بود. ما با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و بهترین متخصصان حوزه امنیت سایبری برآن هستیم تا در حد توان خود از اطلاعات شما پاسداری کنیم و کاربر با استفاده از وب‌سایت فروشگاه آنلاین بیمه وستا، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهد. همچنین تمامی مطالب ارائه شده توسط سامانه مانند متن ها، طرح های گرافیکی، لوگو، موارد قابل دانلود، کپی و تمامی محتوای تولید شده طبق قانون حمایت از حقوق مولفین و مصنفین به عنوان اموال و متعلقات  فروشگاه آنلاین بیمه وستا محسوب می‌شود و حق هر گونه استفاده از آنها در انحصار ما می‌باشد.

 

راه های ارتباطی

شما می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه به صورت آنلاین استفاده و سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید یا به نشانی  info@VestaBime.comایمیل ‌بزنید. این ارتباط از کانال‌های الکترونیکی انجام می‌شود و کاربر موافقت می‌کند که پاسخ درخواست خود را نیز به روش الکترونیکی دریافت نماید. نشانی و شماره تلفن و ایمیل اعلامی از سوی خریدار تنها کانال رسمی ارتباط با خریدار است و همه ارتباطات  فروشگاه آنلاین بیمه وستا با خریدار از طریق آن‌ها صورت می‌پذیرد. در حال حاضر سرشماره‌ی 50001200072900  و شماره تلفن  88699086  و 88699214 و 88699343 راه های ارتباطیِ دیگر ما  با کاربر هستند. هر گونه تماس با مشتری تحت نام  فروشگاه آنلاین بیمه وستا از طریق دیگر موارد سوء استفاده از نام ما محسوب شده و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

 

اطلاع رسانی

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات  فروشگاه آنلاین بیمه وستا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. استفاده مستمر کاربر از خدمات ما  به منزله پذیرش این تغییرات در آینده خواهد بود.

 

 

 


خلاصه قوانین خرید :

 • در صورتیکه سفارش شما و اطلاعات مورد نیاز بصورت کامل بین ساعت 8 صبح تا 8 شب روز کاری فروشگاه ثبت و تکمیل انجام گردد و حق بیمه پرداخت شود، سفارش شما به واحدهای مجاز صدور شرکتهای بیمه ارسال و در صورت قبول پیشنهاد شما و عدم قطع بودن سیستم ، در همان روز صادر و تمامی مراحل از طریق اس ام اس اطلاع رسانی خواهد شد.
 • در صورتیکه هر کدام از مراحل آماده سازی با مشکل مواجه شود کارشناسان برای توضیح فرایند صدور و نیز ارسال و تغییرات احتمالی با شما تماس خواهند گرفت.
 • مراحل ارسال را می توانید از طریق پنل کاربری خود بررسی و تعقیب نمایید.
 • ارسال سفارشات تهران در بازه مقرر و انتخاب شده توسط شما انجام خواهد شد. در صورت هر گونه تغییر کارشناسان مراتب را با شما هماهنگ خواهند نمود.
 • سفارشات شهرستان از طریق پست ارسال خواهد شد. مدت زمان انتظار بستگی به نوع ارسال پستی انتخاب شده خواهد داشت.
 • چنانچه قصد سفر به کشور های عضو شنگن را دارید صرفا "طرح های شنگن " را خریداری نمایید.
 • چنانچه قصد سفر به کشور آمریکا و یا کانادا را دارید فقط "طرح پایه" را خریداری نمایید.
 • طرح های "محدود حوزه شنگن" قابل قبول سفارت ها جهت اخذ ویزا نمیباشد.
 • چنانچه مقصد سفرتان بیش از یک کشور است نوع بیمه را "چند سفره" انتخاب نمایید.

در حال بارگذاری ...